3035 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 2 september 2019 -
7317 Akvarell
Erik Skoglundh, Gamla Pumpen, signerad, 32x23
Såld: 100 kr
Såldes den 3 februari 2014 -
8356 Akvarell
Erik Skoglundh, 1954, industri vid vatten, 32x40
Såld: 100 kr
Såldes den 10 oktober 2011
Föremål som liknar akvarell Erik Skoglundh
- Träfflista
- alla
- Visa alla